Apie mus

MŪSŲ SIŪLOMI PRODUKTAI:

Medžio-plastiko kompozito (WPC) lentos;

Maumedžio terasinės lentos;

Pušinės terasinės lentos;

Stoginės automobiliams, nameliai sodo įrankiams;

Kietasis kuras: medžio granulės, medžio pjuvenų briketai.

 

TERASINĖS LENTOS

Nusibodo perdažyti lentas?

Terasinės lentos pagamintos iš medžio-plastiko kompozito (WPC terasinės lentos) – tai naujas, ekonomiškas ir praktiškas sprendimas.
Gera medinė terasa puikiai papildo bet kokį kiemą, bet norint ją ilgai išlaikyti gražią yra reikalinga nuolatinė priežiūra. Medinė terasa turi būti impregnuojama ar dažoma ne rečiau kaip kas du metus. Todėl dėl praktinių ir ekonominių priežasčių, ilgalaikės medienos-plastiko kompozito lentos tampa labai populiarios. Mediena suteikia WPC lentoms natūralią medžio tekstūrą, polimeras suteikia ilgaamžiškumą ir patvarumą. Šios terasinės lentos yra labai atsparios drėgmei ir žalingam saulės spindulių, grybelio bei vabzdžių poveikiui. Gamintojai šioms lentoms suteikia iki 25-erių metų garantiją.

Medžio-plastiko kompozito lentos susideda iš:

60 % – aukštos kokybės smulkintos medienos;
30 % – plastiko;
10 % – priedų (dažai, UV stabilizatoriai, priedai prieš grybelį ir pelėsį).

Plastiko ir natūralios medienos novatoriškos ypatybės:

• Atsparumas drėgmei ir oro svyravimams. Net esant ekstremaliems oro svyravimams, intensyviems saulės spinduliams, didelei drėgmei, fizinės ir mechaninės lentų savybės nepasikeis. Šios lentos taip pat yra labai atsparios UV spinduliams.
• Patvarumas. WPC lentos yra suprojektuotos taip, kad atlaikytų dideles apkrovas. Be to, unikalaus paviršiaus struktūra sumažina slydimo galimybę. Taip pat medžio-plastiko kompozito lentos labai atsparios kenksmingam grybų ar vabzdžių poveikiui.
• Lengvai montuojamos ir prižiūrimos. Šių terasinių lentų įrengimas reikalauja standartinių medienos apdirbimo įrankių. WPC lentos nereikalauja dažymo ar tepimo aliejumi. Nešvarumai gali būti pašalinami naudojant aukšto slėgio vandens srovę.
• Ekologiškumas ir ekonomiškumas. Šios lentos yra pagamintos iš ekologiškai švarių ir 100% perdirbamų medžiagų. Medžiai nėra kertami dėl lentų gaminimo. Mediena naudojimui yra paimama iš medienos įmonių gamyklinio pertekliaus.
• Mūsų siūlomos WPC lentos turi 25 metų garantiją. Lentos išlaiko savo formą, nelūžta, netrūksta, nepūna.

 

STOGINĖS

Medinės stoginės idealiai tinka transporto priemonėms, ypač ten, kur nėra galimybės arba vietos tradiciniam automobilių garažui.

Šis sprendimas apsaugo automobilį nuo kenksmingų oro salygų –lietaus, krušos, sniego ar intensyvių saulės spindulių.

Šios stoginės yra pagamintos iš pušies ir eglės medienos bei yra impregnuotos. Todėl kiekviena medinė stoginė yra patvari, tvirta ir bus naudojama ilgą laiką.

Mūsų siūlomos stoginės tinka vienai arba dviems mašinoms, dviračiams, motociklams, žoliapjovėms ar kitiems daiktams laikyti.